loading
  • Pon-Pt 10:00-16:00 | Sob 10:00-14:00

Renowacja starych nagrobków w Gorzowie i okolicach

Jednym z elementów oferty Kamieniarstwa GANICZ jest renowacja nagrobków.
Można tu wyróżnić odnawianie napisów, dorabianie elementów i wymianę poszczególnych części nagrobków, podnoszenie zapadniętych pomników. Oprócz tego, oferujemy Państwu usługę sprzątania grobów.

Napis na nagrobku to element najbardziej widoczny, dlatego warto dbać o jego czytelność i wyrazistość. Nawet najbardziej zatarte napisy mogą po renowacji wyglądać jak nowe. Proponujemy odnawianie liternictwa w kolorze czarnym, białym, złotym i srebrnym.

Nasza firma proponuje wymianę poszczególnych elementów nagrobka z lastrykowych na granitowe – płyty leżące, obwódki, rabatki i wazony granitowe.
Nasze podejście do Klienta jest bardzo elastyczne, spełniamy wszelkie życzenia Klientów w zakresie naszych usług. Mamy duże doświadczenie i możemy służyć fachową pomocą przy wyborze granitu, wyglądu nowych elementów, otoczenia grobu.

Niestety, każdy nagrobek jest narażony na zapadnięcie lub przechylenie. Służymy usługą polegającą na przywróceniu nagrobka do pierwotnego usadowienia. Niekiedy jest wskazany demontaż pomnika, ułożenie nowych legarów i ponowny montaż nagrobka. Jednak nie zawsze taki zakres prac jest konieczny, aby wypoziomować nagrobek, dlatego zanim określimy zakres prac i cenę staramy się obejrzeć Państwa nagrobek na cmentarzu. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia podczas prac kamieniarskich.

Dla osób które mają mało czasu lub zamieszkujących w innych miejscowościach lub krajach, a przez to nie mogących systematycznie odwiedzać grobów bliskich, oferujemy usługę sprzątania grobów. Może to być sprzątanie grobów okazjonalne, jednorazowe lub cykliczne.

vector
Najnowsze wpisy
Sprawdź nasze artykuły