loading1
loading2

O nas

Krótka historia firmy

Pisząc o firmie powinniśmy cofnąć się do 1997 roku, kiedy to ona powstała. Wtedy narodziło się Kamieniarstwo GANICZ. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych, wykonujemy również elementy z kamienia takie jak: parapety, stopnie schodowe, blaty łazienkowe, blaty kuchenne oraz okładziny kominkowe.

Dobrze dobrane kamienie zmieniają oblicze każdego domu dodając jednocześnie prostotę oraz piękno natury.
Jako rodzinna firma podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i stawiamy przede wszystkim na jakość i terminowość. Nasze ceny są konkurencyjne wśród gorzowskich usług kamieniarskich. Swoją pozycję na gorzowskim rynku kamieniarskim zawdzięczamy nie tylko wysokiej jakości świadczonych usług i terminowości, ale także doświadczeniu (popartemu dyplomami mistrza kamieniarstwa), wyszkolonym pracownikom oraz różnorodności wykorzystywanych materiałów.

Swoje wyroby tworzymy z granitu, marmuru, konglomeratu, trawertynu i aglomarmuru. Serdecznie zapraszamy!

Referencje klientów o naszej firmie:

alt

Ania D. – Warszawa

Bardzo dziękuję za wyjątkowo sprawne , piękne i co bardzo ważne przedterminowe wykonanie nowego nagrobka moich rodziców oraz małej tablicy z danymi mojego zmarłego niedawno brata. Kamień, który wybraliśmy okazał się nietypowy jeśli chodzi o wymiary- stąd dłuższy niż normalnie czas oczekiwania. Firma Państwa Ganicz wywiązała się doskonale i sprawiła nam nie lada radość zdobywając wybrany przez nas kamień i realizując usługę na 1.XI.
Ponieważ mieszkamy daleko od Gorzowa, wszystkie uwagi wymienialiśmy mailowo lub telefonicznie.
Nadmienię, że jest to druga nasza wspólna realizacja .
Jeszcze raz wielkie, naprawdę wielkie podziękowania- wspaniale współpracować z tak rzetelnymi i przyjaznymi ludźmi.
alt

Halina Strzesak

Dziękuję za sprawne, terminowe i perfekcyjne wykonanie pomnika mojego Ojca. Jest to piąty nagrobek, jaki Państwa Firma wykonała na zlecenie naszej rodziny. Żaden nie wymagał poprawek. Może dlatego, że skorzystalismy z Państwa rad i sugestii wynikających z bogatego doświadczenia.
Dla mnie ważne było również to, że usługę mogłam zamówić drogą mailową, bo mieszkam dość daleko od Gorzowa, a jej wykonanie zostało udokumentowane zdjęciami, które zostały mi przesłane. Osobisty odbiór potwierdził zgodność zdjęć z rzeczywistym wyglądem nagrobka i jego otoczenia.
Polecam wszystkim usługi kamieniarskie Firmy Ganicz, która śmiało na swojej wizytówce może dodać: profesjonalizm, terminowość, doskonała jakość, uczciwa cena, bez ukrytych (dodatkowych) kosztów.
alt

Anna Buczma - Gorzów Wlkp.

Dzięki Wam mogliśmy spełnić własne marzenia o pięknym domu.

Współpraca z Państwem Ganicz przebiegała wzorowo. Od początku wyczuwało się podczas rozmowy doświadczenie w prowadzonej działalności oraz wiedzę o pracach kamieniarskich. Dzięki temu oraz gruntownej znajomość struktury kamienia i umiejętność wydobywania jego walorów powstały ciekawe aranżacje podczas wykończania naszego domu. Dziękuję im za: podpowiedzi dotyczące wyboru kamienia (odpowiedniego na eksponowany parapet, do obudowy kominka czy wreszcie płyty przed wejściem do domu), kształtu i grubości parapetu (by był bardziej funkcjonalny), za zaangażowanie, idealne docięcia (wszystko pasowało jak „ulał”) i terminową realizację zleceń.

Jestem bardzo zadowolona nie tylko z jakości wykonanych usług, ale także z procesu obsługi klienta. Zarówno pracownicy firmy jak i jej właściciele to prawdziwi fachowcy w swoich dziedzinach oraz niezwykle sympatyczni ludzie
Polecam potencjalnym klientom Kamieniarstwo GANICZ – to gwarancja jakości i słuszności wyboru, miła i fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo.

alt

Andrzej H.

Dlaczego „Ganicz”?
Do wymiany nagrobka przygotowywałem się 2 lata. Nie chodziło tylko o pieniądze, ale także wybór zakładu, który solidnie i korzystnie wykona to dla mnie . Po odwiedzeniu kilkunastu zakładów, nie tylko w Gorzowie, wybrałem inny zakład . W ostatniej chwili wstąpiłem do zakładu Ganicz i tu miłe zaskoczenie . Ceny nagrobków dużo niższe niż moja poprzednia oferta i tylko zastanawiałem się, gdzie jest haczyk. Po krótkiej rozmowie z miłą i kompetentną Panią, wiedziałem że to jest odpowiednia oferta. Nagrobek został wykonany i postawiony przed terminem umowy, a drobne prace wokół pomnika zostały zrobione bez dodatkowych opłat. Przebieg pracy i efekt końcowy dostawałem w formie zdjęć na pocztę. W promocji były 3 sprzątania pomnika w terminie przeze mnie ustalonym, z których oczywiście skorzystałem. Czego chcieć więcej? Pomnik jest piękny i solidnie zamontowany. Polecam z czystym sumieniem.
Tylko dalej zastanawiam się gdzie był haczyk? 🙂

Dyplom Juliusz Ganicz


Dyplom Katarzyna Ganicz