loading
  • Pon-Pt 10:00-16:00 | Sob 10:00-14:00
  • Kolory
    Granit, marmur
  • Kategoria
    Nagrobki
  • Czas produkcji
    Od kilku tygodni do 2 miesięcy

W dobie rozwijających się szlaków komunikacyjnych (S3, drogi szybkiego ruchu) nie jest dla nas żadnym problemem, aby montować nagrobki  w Międzyrzeczu, Myśliborzu czy Skwierzynie. Kamieniarstwo Ganicz specjalizuje się w produkcji i montażu nagrobków. Nasze nagrobki znane są i cenione nie tylko na terenie Gorzowa, ale także m.in. w Skwierzynie, Międzyrzeczu, Barlinku, Dobiegniewie i wielu innych miejscowościach. A także za granicą.

Wielu z naszych klientów, nawet tych bardzo oddalonych od stolicy Lubuskiego wybrało nas z powodu bardzo dobrych dobrych opinii innych klientów. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ uważamy, że przy zakupie nagrobka warto wzorować się na bardzo dobrej opinii podpartej wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jaką powinien cechować się takowy zakład niezależnie od położenia – czy to w Międzyrzeczu, Skwierzynie czy Gorzowie.

Nagrobki Międzyrzecz oraz Nagrobki Skwierzyna, Myślibórz

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy profesjonalną obsługę przy dokonywaniu wyboru nagrobka. Na naszej stronie mogą Państwo obejrzeć prawie 100 przykładowych wzorów nagrobków. Jednak ważną cechą odróżniającą prawdziwych kamieniarzy od handlarzy jest możliwość wyprodukowania nagrobka na wzór klienta. Klient może zaproponować swój projekt, wzór, pomysł, czy pokazać zdjęcie, a my zajmiemy się jego realizacją. Oferujemy różną kolorystykę granitów – w stałej ofercie mamy ponad 30 kolorów, które są wspierane przez wiele innych, sezonowych kolorów. Nie jest dla nas żadnym problemem, aby spotkać się i wycenić nagrobek na cmentarzach w Skwierzynie czy Międzyrzeczu  czy innych okolicznych. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Wzory nagrobków Myślibórz, Międzyrzecz, Skwierzyna i okolice

Nasze produkty
Inne nasze produkty