loading
 • Przeznaczenie
  Do wnętrz
 • Kolory
  Granit, marmur
 • Kategoria
  Budowlanka
 • Czas produkcji
  Tygodnie

Trwałe schody z kamienia

Na elegancki i stylowy design różnego rodzaju obiektów budowlanych wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest zastosowanie odpowiedniego materiału do tworzenia różnorodnych elementów konstrukcji, zlokalizowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zalicza się do nich schody, które pokryte granitem, odpornym na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne kamieniem naturalnym, staną się piękną ozdobą wnętrza domu lub jego obejścia. Zainwestowane w tego typu okładziny środki finansowe zwrócą się właścicielowi posesji w stosunkowo krótkim czasie.

Nasza firma wykonuje pomiary i montaż parapetów, blatów, kominków i schodów granitowych. Pomiary są podstawą do wykonania wyceny. Usługa pomiarów pozwala na prawidłowy montaż elementów z kamienia.

Zewnętrzne i wewnętrzne schody granitowe – Gorzów Wlkp

Nawet użytkowane przez wiele lat stopnie z granitu wyglądają jak nowe. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię mopem bądź ścierką namoczoną w wodzie z łagodnym detergentem. Czyszczenie można wykonać bez stosowania specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych ani nabłyszczających. Wystarczą ogólnodostępne na polskim rynku, tanie środki czyszczące. Schody granitowe prezentują się świetnie tak w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Znakomitym rozwiązaniem jest ich zestawienie z innymi elementami wykończeniowymi zrobionymi z kamienia, np. blatami kuchennymi, posadzkami czy parapetami.

Granitowe okładziny na schody – oferta firmy GANICZ

W firmie GANICZ dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom nieograniczony dostęp do takich produktów z kamienia, które będą w stanie spełnić wszelkie ich wymagania oraz oczekiwania. Przy realizacji zleconych projektów zawsze bierzemy pod uwagę przekazane nam przez zamawiającego wskazówki i spostrzeżenia. Jeśli jednak szukają Państwo pomysłu na to, jak powinny się prezentować granitowe okładziny na stopnie schodów, warto w tej kwestii zdać się na pomoc naszych pracowników. Udzielamy klientom profesjonalnych porad, wskazując praktyczne rozwiązania konstrukcyjne, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku.

Choć nasza firma kamieniarska jest zlokalizowana na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, tak z oferty mogą z powodzeniem skorzystać również osoby z innych regionów Polski. Serdecznie zapraszamy więc do składania zamówień na wysokiej jakości okładziny granitowe do schodów.

Zalety okładzin granitowych

 • niebywały poziom estetyki,
 • możliwość podniesienia prestiżu wnętrza, zwłaszcza jeśli z tego samego kamienia wykonamy jeszcze jakiekolwiek inne elementy wykończeniowe, np. blaty, parapety czy posadzki,
 • łatwość utrzymania w czystości,
 • trwałość i wytrzymałość,
 • bardzo dobra odporność na zabrudzenia,
 • są proste w konserwacji – nie wymagają stosowania środków nabłyszczających.
Nasze produkty
Inne nasze produkty