loading
 • Przeznaczenie
  Do wnętrz
 • Kolory
  Granit, marmur
 • Kategoria
  Budowlanka
 • Czas produkcji
  Tygodnie

Blaty granitowe - Gorzów

Płytki granitowe lub marmurowe położone na podłogach i ścianach to rozwiązanie, które w ostatnich latach stało się bardzo popularne zarówno jako forma dekoracji wnętrz, jak i element zewnętrznej elewacji budynków. Posadzki i podłogi kamienne to doskonałe rozwiązanie na wiele lat i inwestycja, która z pewnością się zwróci. Kamienie naturalne takie jak granit czy marmur to materiały budowlane cenione głównie ze względu na swoje walory estetyczne, trwałość i odporność na zniszczenia. Płytki granitowe, głównie ze względu na dostępność dużych rozmiarów, łatwość cięcia, estetyczny wygląd i trwałość, wykorzystywane są w budownictwie i często zdobią takie wnętrza, jak salony, kuchnie, łazienki, a także pomieszczenia użyteczności publicznej, w których natężenie ruchu jest znacznie większe – biura, sklepy, kina, teatry i banki.

W ofercie firmy GANICZ z Gorzowa Wlkp dostępny jest szeroki wachlarz kolorystyczny płytek granitowych i marmurowych nadających się do ułożenia na podłodze. Płytki z kamienia naturalnego (granitowe, marmurowe) dostępne w naszej ofercie mają grubość od 1 do 5 cm.

Płytki granitowe Gorzów Wlkp

Głównym obszarem naszych działań jest Gorzów Wlkp, jednak swoją ofertę kierujemy do Klientów z całego kraju. Lata doświadczenia i tysiące metrów wyciętych i położonych płytek kamiennych pozwoliły nam dojść do perfekcji. Wykonane przez nas posadzki i podłogi kamienne stały się ozdobą zarówno prywatnych domów naszych Klientów, jak i wielu miejsc użyteczności publicznej, które na co dzień Państwo odwiedzacie.

Posadzki kamienne GANICZ – Gorzów Wlkp

W zależności od Państwa potrzeb, mogą mieć strukturę

 • Polerowaną – charakteryzującą się wysokim połyskiem, wyraźnymi barwami kamienia, a także najmniejszą ze wszystkich rodzajów obróbki nasiąkliwością;
 • Płomieniowaną – chropowata, o mniej wyrazistej barwie kamienia. Płytki tego typu najczęściej wykorzystuje się na zewnątrz budynków – schody, chodnik, taras;
 • Szczotkowana – płytki tego typu tworzą wrażenie trójwymiarowości kamienia. Charakteryzuje je głębokie nasycenie barw.
Nasze produkty
Inne nasze produkty