loading
 • Przeznaczenie
  Do wnętrz
 • Kolory
  Granit, marmur
 • Kategoria
  Budowlanka
 • Czas produkcji
  Tygodnie

Blaty granitowe - Gorzów

Blaty wykonane z granitu zyskują coraz większą popularność głównie ze względu na swoją naturalność oraz brak związków chemicznych dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Blaty granitowe idealnie spisują się w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka ponieważ są odporne na ścieranie, działanie wysokiej temperatury (śmiało można stawiać na nich gorące naczynia), zarysowania, kruszenie i zabrudzenia. Solidnie wykonane granitowe blaty kuchenne i łazienkowe są niezwykle wytrzymałe. Jako doświadczony producent, którego siedzibą jest Gorzów, potrafimy uzyskać niepowtarzalne formy i kształty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Blaty i elementy granitowe można zarówno montować na meble kuchenne, jak również na ich ściankach.

Nasza firma wykonuje pomiary i montaż parapetów, blatów, kominków i schodów granitowych. Pomiary są podstawą do wykonania wyceny. Usługa pomiarów pozwala na prawidłowy montaż elementów z kamienia.

Blaty kuchenne i łazienkowe w Gorzowie Wlkp. i okolicach

Zwykłe blaty kuchenne i łazienkowe już po kilku latach użytkowania tracą swój estetyczny wygląd. Te wykonane z granitu stanowią doskonałą inwestycję na wiele lat, która z biegiem czasu z pewnością się zwróci. Granitowe blaty na meble kuchenne i łazienkowe produkowane przez naszą firmę w Gorzowie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz niczym nieograniczonym wzornictwie. Najwyższa jakość użytego kamienia pozwala nam tworzyć blaty kuchenne i łazienkowe pod meble na wymiar, które zachowają swoje piękno przez wiele lat!

Działamy kompleksowo – blaty na kuchnie Gorzów Wlkp.

Naszą mocną stroną jest dostosowanie się do potrzeb Klienta. Chętnie i z pełnym zaangażowaniem realizujemy każdy powierzony nam projekt. Pragniemy dzielić się z Państwem tym co najlepsze. Kamień naturalny nada wnętrzom Państwa domów i mieszkań prestiżowego i wyjątkowego charakteru, a kuchnie staną się komfortowe i łatwe w utrzymaniu. Wykonywane przez nas blaty mogą być matowe lub na wysoki połysk, szare, czarne, zielone lub jednym z wielu innych kolorów materiału.
Kuchenne i łazienkowe blaty kamienne stworzone przez naszą firmę, której siedzibą jest Gorzów to najlepsza inwestycja w przyszłość wnętrza. Dołożymy wszelkich starań, aby wykończenia granitowe w Państwa domach i kuchniach cieszyły się uznaniem i podziwem.

Co wyróżnia blaty granitowe
 1. Naturalność i bogata gama kolorów do wyboru (wszystkie kolory ziemi, zielenie, beże, szarości, błękity oraz czernie i wiele innych),
 2. Nie płowieją pod wpływem promieniowania ultrafioletowego,
 3. Trwałych plam nie powoduje na nich np. kawa czy herbata,
 4. Są niepalne i długo się nagrzewają, dzięki czemu mogą być stosowane w pobliżu kuchenek elektrycznych.
Nasze produkty
Inne nasze produkty